Kai sumaišai merginų vardus..

Kaimo klube lektorius sako kalbą apie alkoholizmo žalą sveikatai:
– Įsivaizduokite, jei prieš asilą pastatytumėte kibirą degtinės ir kibirą vandens. Kaip jūs galvojate, kokį kibirą jis pasirinktų?
– Kibirą su vandeniu!– atsako balsas iš salės.
– O kodėl?
– Todėl, kad jis ąsilas!

 

Liliputas užsuka į užeigą – jį kankina troškulys. Priėjęs prie baro, kuris labai aukštas, visai nemato stovinčio kitoje pusėje. Tačiau jis vis tiek pabando užsakyti:
– AŠ NORIU ALAUS!
Jokio atsakymo. Tada jis bando šokinėti kiek galima aukščiau, šaukdamas:
– AŠ NORIU ALAUS!!
– AŠ NORIU ALAUS!!
Toliau jokio atsakymo. Liliputui nusibosta, jis apeina barą iš kitos pusės ir pamato kitą liliputą , šokinėjantį ir šaukiantį:
– ŠVIESAUS AR TAMSAUS??!
– ŠVIESAUS AR TAMSAUS??!

Kai sumaišai vardus..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

10-08

Įdomus faktas:

 

1995 m. vienas iš ankstyvųjų Lietuvos interneto entuziastų Vladas Palubinskas įkūrė interneto žinyną „Lietuva internete“, kuriame daugiausia sudėjo įvairias naudingas interneto puslapių nuorodas. Angliškam tinklapio pavadinimui įkvėpimo jis nutarė pasisemti iš America Online (AOL) korporacijos bei pavadino jį Lithuania Online arba tiesiog… LOL. 2000 m. vasario mėnesį kilo konfliktas, kai neseniai įsikūręs portalas Delfi ėmė ir nupirko LOL naudotą domeną online.lt, ir pradėjo jo lankytojus nukreipinėti pas save. Šiuo metu tinklapis yra atgavęs savo domeną ir vis dar veikia, nors ir tebeatrodo greičiausiai taip pat, kaip prieš 20 metų.