Kepyklėlėje ji buvo įžeista dėl viršsvorio, tačiau išradingai pamokė ją įžeidusią merginą

Kategorija: Įdomybės | 0

Nemandagių žmonių pasitaiko visuose pasaulio kampeliuose, todėl jie visada turėtų likti pamokyti. Puikus to pavyzdys devyniolikmetė Vega Blossom, kuri nemandagias merginas labai taktiškai pamokė. Nemalonus incidentas nutiko vienoje mėgstamiausių Vegos kepyklėlių ir ji papasakojo visą istoriją internete.

Mergina atsistojo į eilę kepyklėlėje, kuri buvo pakankamai ilga, o už jos atsistojo nepatenkinta mergina ir šį savo nepasitenkinimą akivaizdžiai reiškė.

Kai Vega atsistojo prie kasos, iš galo išgirdo merginos repliką savo draugei: “Ačiū Dievui. Tikiuosi ši storašiknė neišpirks visų keksiukų“.

Aišku Vega pasijautė nemaloniai išgirdusi šiuos žodžius, tačiau nusprendė iš situacijos išeiti kaip nugalėtoja. Ji iš tikrųjų nusipirko VISUS keksiukus ir išleido 54 dolerius.

Mergina, kurios figūrą vieni įžeidinėja, o kiti giria už drąsą

Kategorija: Įdomybės | 0

Daugybė pasaulyje žmonių kompleksuoja dėl savo svorio. Vieniems trūksta sporto ir tinkamos mitybos, o kiti pernelyg savikritiški, nors turi gražią figūrą. Tačiau dabar norime pašnekėti apie merginą, kuri visiškai nekompleksuoja dėl savo svorio ir nevengia parodyti apnuoginto savo kūno.

Susipažinkite su blogere Loey Lane. Ji nori padrąsinti kitus žmones, kad jie džiaugtųsi savo kūnu ir nekompleksuotų prieš kitus.

Mergina teigia, kad negalima įžeidinėti žmonių su viršsvoriu.

Merginą Instagrame seka beveik 0,5 mln. žmonių.

Merginos nusiskundimas, jog nebetelpa į šortukus po žiemos..

Dienos anekdotas:

Į duris paskambina policininkas. Jas atidaro mažas berniukas.
– Ar tėtis yra namuose? – klausia pareigūnas.
– Nėra, – sako berniukas.
– O tai gal mama yra?
– Ji irgi pasislėpė…

Merginos dažniausiai žiemos metu kemša visokius čipsus, saldumynus ir kitas nesamones, o paskui skundžiasi, kad nebetelpa į šortukus… Ši mergina net priežastį rado 😀

 

20-10

Labai storų merginų pokalbis..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

Vieną vėlyvą vakarą Petriukas stovi kieme ir šaukia:
– Maryte!
Pro langą iškiša galvą užsimiegojęs Marytės tėvas:
– Ji jau miegot nuėjo! Ko reikia, gal aš galiu padėti?
– Ne, man Marytė kaip moteris yra reikalinga!
Po penkių minučių į kiemą išbėga Marytė, apsirengusi mini sijonėliu ir pusiau permatomais marškinėliais.
– Žinai, Maryte, – sako jai Petriukas, – mano sviedinukas įriedėjo į moterų tualetą…

 

Mokykloje piešimo pamokos metu vaikai piešia kas ką nori: viena mergaitė – pelę, berniukas – medį, o Petriukas nupiešė… tašką. Mokytoja pamatė ir klausia, kas tai yra? Petriukas:
– Tai panika!!!
Mokytoja:
– ???
Petriukas:
– Suprantate, mano vyresnioji sesuo kiekvieną mėnesį kalendoriuje padeda tašką. Vieną kartą nepadėjo, tai tokia panika namie kilo!

Kai merginą pavadini stora..

13-03

Viena ponia norėjo nusipirkti kokį nors naminį gyvulėlį, bet katės, šunys reikalauja daug priežiūros, tad nusprendė nusipirkti papugą kuri dar ir kalba, bet ir vėl problėma. Daug kainuoja! Bet vieną dieną eidama per turgų pamato papugą, kuri tekainuoja tik 20 litų. Na moteriškaitė aišku iš karto ir perka, bet pardavėjas, parduodamas papugą paaiškina kodėl taip pigiai parduoda:
– Matot ponia, ši papuga visą laiką buvo viešnamyje…
Bet moteriškė vistiek nusiperka papugą. Parsinešusi namo laukia kada ši pradės kalbėti. Papuga daidėsi, dairėsi ir pagaliau prabilo:
– Naujas viešnamis, nauja šeimininkė!
Moteriškei iš pradžių nepatiko, bet po to pradėjo juoktis. Po to grįžta namo iš mokyklos dukterys. Papuga, į jas gerai pasižiūrėjus:
– Naujas viešnsmis, nauja šeimininkė, naujos prostitutės.
Na, ir merginos pradeda juoktis. Pagaliau vakare iš darbo grįžta ir vyras. Papuga ilgai žiūrėjo į šeimos galvą, į šeimininkę, paskui į dukteris ir sako:
– Naujas viešnamis, nauja šeimininkė, naujos prostitutės, o klientai vis tie patys! Sveikas Jonai! Kaip laikaisi?

Susiginčijusios merginos dėl svorio..

09-03

Riteris Brajaras vedė hercogo dukrą, tegul ir turtingą, bet labai baisią. Po mėnesio išvažiavo į kažkokį kryžiaus žygį. Prieš iškeliaudamas, uždėjo jai skaistybės diržą. Joja dviese su draugu, o tas ir klausia:
– Gal gali man pasakyti, kodėl tu jai uždėjai skaistybės diržą? Juk, tarp mūsų šnekant, ji tokia baisi, kad ir norėdama neįstengs tau ragų įtaisyti?
– Vat tame ir esmė! Įsivaizduok, grįžtu aš iš žygio ir sakau jai: “Žinai, brangioji, labai giala, bet raktelį tai aš pamečiau!”.

 

Piktojo Vovočkos tėvas auklėja sūnų:
– Vova, noriu pasikalbėti su tavim.
– Eik tu [email protected]!
– Vova, aš tau tėvas ar ne tėvas?
– O ką aš žinau?

Atsakymas merginai..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

28-05

Įdomūs faktai:

 

Internetas kasmet auga neįtikėtinu greičiu. Kai kurie ekspertai tvirtina, jog internetas kiekvienais metais padidėja vienu eksabaitu, kuris tolygus 250 mln. DVD kompaktinių diskų talpai. Kai interneto duomenų talpa padidės iki vieno zetabaito (tolygus 1 tūkst. eksabaitų), tuomet joks duomenų centras (serveris) negalės aptarnauti šio dydžio srautų.

JAV žvalgybų agentūros kuria didžiausią duomenų centrą pasaulyje. JAV nacionalinė saugumo agentūra (angl. National Security Agency) stato 2 mlrd. JAV dolerių vertės duomenų centrą, kuris pirmasis pasaulyje talpins vieną jotabaitą (tolygus 1 tūkst. zetabaitaui arba 1 mln. gigabaitų) duomenų. Tiksliai nežinoma, kada serveris pradės darbą.

Saugumo taisyklė nr. #1

Kategorija: Demotyvacijos | 0

31-11

Prabangus kruizinis laivas patyrė katastrofą ir į negyvenamą salą išmetė tik dešimt žmonių. Netrukus prasidėjo badas ir išsigelbėjusieji nutarė, kad trauks burtus ir vieną iš jų suvalgys. Vieną dieną suvalgė vieną, kitą dieną – kitą, kol pagaliau atėjo eilė iki vieno turtuolio.
– Na, ką, balandėli, vilkis savo „versačius”, nusikabinėk auksines grandines, tuoj tave valgysim.
– Ei, nejuokaukit, aš tuoj paskambinsiu su mobiliaku savo draugeliams, jie atskris su malūnsparniais, atgabens visokio maisto ir dar visus namo parskraidins!
– Tai ko tu iš pat pradžių taip nepadarei?!!! Juk tiek žmonių suvalgėm! – nustebo išlikę gyvieji.
– Aš galvojau, kad čia viskas įeina į kelionės programą, – patraukė pečiais turtuolis.

Pagaliau galėsiu…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

09-06

Medžiotojas nušauna antį ir liepia savo šuniui atnešti. Šuo atsisako. Medžiotojas supykęs paima už pakarpos ir šveičia link anties. Truputis nuošaliau stovi ir kalbasi dvi karvės:
– Ė, matei, šuo nuskrido. – Na, ir kas? – žiaumodama atsako kita. – O tu sakei žolė „neveža“

1 2