Vyras prarado šeimą per lėktuvo katastrofą, tačiau vėliau paaiškėjo šlykštūs dalykai

Lėktuvo katastrofa virš Sinajaus pusiasalio pasiglemžė 224 žmonių gyvybes. 2015-ųjų Spalio 31-ą lėktuvas skrido iš Šarm el Šeicho į Sankt Peterburgą, deja tikslo nepasiekė. Daugelis žmonių prarado savo artimuosius, tarp jų ir šis liūdnas vyras…

Sankt Peterburgo gyventojas Oleg Vynyk per šią nelaimę prarado žmoną Marianą ir du mažus vaikus.

Visus žmones apėmė labai didelis gailestis, kai jie išgirdo apie šią skaudžią istoriją.

Olegas su savo draugais tik ir pasakojo, kaip jis mylėjo savo žmoną ir kaip džiaugėsi dėl kiekvienos minutės, kurią jis praleido kartu su ja.

Vyras nenuilstamai dalinosi nuotrukomis, kuriose buvo galimą matyti jo žmoną ir vaikus. Olegas teigė, kad po šeimos mirties, jo gyvenimas visiškai neteko prasmės. Jis netgi sukūrė dokumentinį filmą, kuriame pasakojo apie meilę savo žmonai ir vaikams, apie tai, kad jis prarado viską ką turėjo brangiausią.

Socialiniuose tinkluose jį palaikė daugybė žmonių ir reiškė gilią užuojautą, kad jam tenka tai iškęsti.

Po šeimos mirties, Olegas pradėjo rašyti internetinį dienoraštį, kuris buvo skirtas jo žmonai ir vaikams atminti. Jis dalindavosi nuotraukomis ir vaizdo įrašais, kurie sukeldavo dideles žmonių emocijas.

Tiesa, jeigu pažvelgsime iš kitos pusės, tai toks blogas jam atnešė nemenkas pajamas, nes buvo gausiai skaitomas interneto vartotojų. Didelis lankomumas leido uždirbti nemažas pajamas.