Žmonės, kurie dėl savo beprotiškų selfių prarado gyvybes

2018 sausio 12 | Kategorija: Įdomybės |

Patiko? Pasidalink su draugais

Cheska Agas

17-metė mergina nuskendo per bendrą draugų nuotrauką Filipinuose. Grupė darėsi nuotrauką ir nei vienas nepastebėjo, kad artėja labai didelė banga. Visus ji tiesiog nubloškė, o Cheską pasiglemžė kartu. Deja, bet mergina taip ir nuskendo kartu su ja.

Oscar Reyes

Šis vaikinas mirė bene pačiomis kvailiausiomis aplinkybėmis. 18-metis vaikinas nusifotografavo su kempiniuko kostiumu ir ši nuotrauka surinko per 200 laikų, todėl jis nusprendė ją pakartoti ant vonios durų. Visgi vaikinas sulaužė duris ir trenkėsi su galva į tualetą. Jis mirė nuo nukraujavimo.

Lenkai tėvai ant klifo

2014-ais metais, sutuoktiniai iš Lenkijos norėjo pasidaryti selfį su savo vaikas ant vieno iš klifų krašto Portugalijoje. Tačiau visai netikėtai jie nukrito savo 5 ir 6 metų vaikų akivaizdoje. Vėliau vaikams reikėjo rimtos psichologų pagalbos. Manoma, kad pora peržengė leistinas ribas ir nuėjo ten, kur tikrai yra draudžiama.

Rusai su granata

Išsiaiškinti šią nelaimę padėjo jaunuolių užfiksuota nuotrauka prieš pat sprogimą. 17 ir 24 metų jaunuoliai išgėrė nemažai degtinės ir nusprendė pasidaryti kvailų nuotraukų su granata. Deja, su ja buvo prisižaista ir įvyko tikrai didelis sprogimas.

Turkijos paaugliai

Penki jauni paaugliai nusprendė pasidaryti selfį su besileidžiančiu lėktuvu fone. Paaugliai vartojo alkoholį ir tikrai nelabai suprato kaip smarkiai jie rizikuoja. Jie nusprendė atsigulti ant kelio ir tuo pat metu atvažiavo sunkvežimis, kuris tamsoje jų tikrai nematė. Trys paaugliai spėjo išsisukti nuo nelaimės, o kitiems dviems taip nepasisekė…