Žmonės, kurie dėl savo beprotiškų selfių prarado gyvybes

2018 sausio 12 | Kategorija: Įdomybės |

Patiko? Pasidalink su draugais

Xenia Ignatyeva

Dar vienas puikus pavyzdys, kai žmogus nori pasidaryti kuo beprotiškesnį selfį. 17-metė mergina užlipo ant 10 metrų tilto ir kai jau pasiekė savo tikslą, staiga paslydo. Bandydama išsigelbėti, mergina čiupo už laido, kuriuo tekėjo srovė. Mergina pačiupo už aukštos įtampos laido, todėl išsigelbėti jai nebuvo jokių šansų.

Andrey Retrovsky

11-okas Rusijoje mirė bandydamas padaryti dar vieną pavojingą selfį. Jaunas vaikinas neapskaičiavo savo jėgos ir nukrito iš devinto aukšto. Jis savo draugų paprašė jį nufotografuoti, todėl tokį kraupų vaizdelį teko pamatyti ir jiems. Tiesa vaikinas nukrito į krūmus, kurie šiek tiek sušvelnino smūgį, tačiau gyvybės išgelbėti vis tiek nepavyko. Žurnalistai rašė, kad tai buvo didelis vaikino hobis.

Collette Moreno

Collette Moreno buvo 26 metų nuotaka, kuri keliavo į savo mergvakarį. Ji važiavo katu su savo geriausia drauge, todėl sėdėdama keleivės vietoje nusprendė pasidaryti selfį. Mergina pasidalino tuo selfiu Facebooke ir vos po kelių minučių mergina mirė. Abi su drauge labai šypsojosi, tačiau tada pateko į avariją ir deja jai išgyventi nepavyko.

Cheynee Holloway

James Nicholls ir Cheynee Holloway ilgą laiką bendravo internetu ir nusprendė pagaliau susitikti. Pasimatymo vietą jie pasirinko kalną ir norėjo pasidaryti selfį su saulėlydžiu. Mergina stovėjo ant akmens, o vaikinas tuo metu ruošė kamerą. Staiga akmuo pradėjo ridentis ir mergina nukrito iš 15 metrų aukščio. Vaikinas dar bandė daryti dirbtinį kvėpavimą, tačiau atvažiavę gydytojai nustatė jos mirtį.

Mohammad el-Shaar

16-metis vaikinas tiesiog leido dieną su savo draugais, kol neįvyko tragedija. Incidentas įvyko Libane, kai Mohamedas darėsi selfį su trimis savo draugais. Deja vaikinas atsidurė labai netinkamoje vietoje, nes buvo įvykdytas teroristinis išpuolis ir sprogo automobilis. Mohamedas vilki raudona megztinį, o jo draugas daro nuotrauka. Vėliau Mohamedo mama sakė, kad sūnus labai mėgo krepšinį ir svajojo vieną dieną tapti NBA žvaigžde, deja šioms svajonėms nelemta išsipildyti…