Žvaigždės, kurios netikėtai priaugo papildomų kilogramų

Žvaigždės yra tokie patys žmonės kaip mes ir turi savų silpnybių. Nepaisant to, kad žvaigždės turi savo asmeninius trenerius, ne visada pavyksta išlaikyti tobulą figūrą ir priaugami papildomi kilogramai. Būtent apie žvaigždes, kurios neatsispyrė pagundoms ir priaugo kilogramų, norime jums papasakoti.

Chloë Grace Moretz

Negalima sakyti, kad 21-erių aktorė yra labai stambi, tačiau priaugo tikrai ne vieną kilogramą. Chloe turi plačius pečius ir trumpą kaklą, todėl vizualiai ji visada atrodys platesnė. Vienintelis būdas tai sutvarkyti yra svorio numetimas.

Christina Aguilera

Vieni žmonės sako, kad žvaigždės vartoja specialias tabletes, kurios neleidžia joms sustorėti. Kai nustoji jas vartoti, iš karto sustorėji. Mažai tikėtina, kad tai tiesa, tačiau Christina Aguilera yra kaip reikiant papilnėjusi. Moteris taip pat pasidarė plastinę operaciją, todėl dabar atrodo kaip visai kitas žmogus.

Misha Barton

Pradžioje gerbėjai sakė, kad aktorė per daug liekna, vėliau ji priaugo svorio. Dabar Misha yra numetusi svorio, tačiau iki idealios figūros dar toli.

Kelly Osbourne

Kelly visada turėjo problemų su svorio, tačiau niekada dėl to nekompleksavo. Vienu metu ji kaip reikiant susiėmė ir numetė daugybę kilogramų. Tai truko apie kelis metus, tačiau vėliau moteris grįžo prie įprastų sau formų.

Rihanna

Iš atlikėjos plono liemens ir lieknų kojų neliko nieko, tačiau moteris ir toliau sugeba pasirinkti stilingus drabužius.