Žvaigždžių mirties vietos, kurios buvo užfiksuotos nuotraukose

Ankstyva mirtis – visada yra tragedija, o dar kai tai nutinka įžymiam žmogui, visi žmonės pradeda apie tai diskutuoti. Ypač jeigu mirties priežastys būna keistos.

Marvin Gaye – legendinis atlikėjas, kurį nužudė jo tėvas

Marvin Gaye buvo soul ir R&B muzikos ikona. Vienas iš pačių talentingiausių XX amžiaus popmuzikos atlikėjų. Tiesa santykiai su tėvu visada buvo įtempti ir vyrai nuolat ginčijosi. Deja viskas baigėsi tragedija. Marvin puolė ginti tėvo užpultą mamą, o šis stvėrė ginklą ir paleido dvi kulkas. Marvin Gaye mirė viena diena prieš savo 44-ąjį gimtadienį.

Sharon Tate: žiauriai nužudyta per devintą nėštumo mėnesį

Sharon Tate su dar keturiais draugais lankėsi režisieriaus Roman Polański namuose. Sharon buvo jau devintą mėnesį nėščia ir tai buvo jos pirmasis vaikas su žinomu režisieriumi. Tragedija įvyko 1969-ųjų rugpjūčio 9 dieną. Viena grupuotė įsilaužė į namus ir išžudė visus, kas juose buvo.

James Dean: meilė greičiui

Advertisment

Aktorius James Dean buvo labai ryški žvaigždė, kuri staigiai užgeso. Aktorius mirė 1955 Rugsėjo 30-ą, kai lėkė dideliu greičiu ir patyrė avariją. Dean labai mėgo automobilius ir viską kas susiję su jais.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe buvo tikra grožio ir seksualumo ikona 60-aisiais, tačiau ankstyva mirtis pakurstė pačius įvairiausius gandus, o tai moterį pavertė tikru sekso simboliu. Nesėkmingos santuokos, trumpalaikiai romanai su žinomais pasaulio vyrais, depresija – dalykai, kurie siejo Marilyn Monroe. Marilyn mirė būdama vos 36-erių, kai perdozavo migdomųjų.

John F. Kennedy: nužudytas prezidentas

Kenedis buvo nužudytas 1963-ųjų Lapkričio 22-ą ir tai tapo vienu žinomiausių incidentų JAV istorijoje. Prezidentas važiavo automobiliu kartu su savo žmona, kai į ji pataikė keletas kulkų. 46-erių metų vyras mirė iš karto.